Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » O firmie

O firmie

Sklep kingseeds.pl powstał z pasji do nasion i działa w branży kolekcjonerskich nasiona konopi od 2012 roku. Nasz sklep działa zgodnie z polskim prawem, a wszystkie nasiona przeznaczone są sprzedaży pod kątem kolekcjonerskim. Zdobywając doświadczenie na przestrzeni lat czujemy się profesjonalistami w tym co robimy. Bardzo dobrze znamy specyfikę tej branży i wiemy dokładnie czego nasi potencjalni klienci oczekują od dobrego sklepu. Po pierwsze doskonałej jakości nasion, po drugie bezpieczeństwa swojej kolekcji, po trzecie szybkości realizacji zamówienia i po czwarte dobrych cen. My to wszystko jesteśmy w stanie zagwarantować i śmiem twierdzić że lepiej trafić nie mogłaś/mogłeś. Wszystkie nasiona w naszej ofercie pochodzą z zakupów bezpośrednio od producentów, ich jakość czyli świeżość jest doskonała, wiemy w jaki sposób wysłać do Ciebie paczkę aby nasiona konopi dotarły do Ciebie w nienaruszonej formie bez zwracania kogokolwiek uwagi. I wreszcie nasza szybkość wysyłki pokaże Ci, że pracujemy na swoim magazynie i nasiona mamy u siebie, przez co czas wysyłki wynosi do 24 godzin. Staramy się być konkurencyjni, dlatego jeśli z jakichś powodów nie mamy na stanie odmiany jakiej potrzebujesz, bez problemu możemy ją sprowadzić pod Twoje zamówienie w ciągu 48-72 godzin. Wystarczy tylko telefon( 530 888 800 ), aby ustalić szczegóły. Mamy także cztery sklepy stacjonarne zlokalizowane w Łodzi, Krakowie, Kielcach i Warszawie. 
Nasiona konopi jakie mamy w naszym sklepie kingseeds.pl pochodzą od najlepszych światowych producentów nasion, od których kupujemy je bezpośrednio, takich jak: Life Seeds, Dutch Passion, Royal Queen Seeds, FastBuds, Dinafem, Victory Seeds, Green House Seeds, Spanish Seeds, Barnry’s Farm i wielu innych. Nasza oferta nasion nie jest przypadkowa, powstała w wyniku długofalowej współpracy z naszymi klientami, którzy tak naprawdę sami ją ukształtowali. Kupując u nas masz gwarancję otrzymania wybranego przez siebie produktu, w oryginalnym opakowaniu producenta oraz dużą ilością dodatkowych gadżetów, w możliwie jak najkrótszym czasie i oczywiście z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Nasze przesyłki są dyskretne i w żaden sposób nie sugerują jaka jest ich zawartość.

Pamiętaj że sklepów internetowych i stacjonarnych jest całkiem sporo, ale wśród nich prawdziwym profesjonalizmem poszczycić może się nie wielu. Sklep kingseeds.pl to sprawdzony sklep, który doskonale zna specyfikę i wyjątkowość swojej branży i umie sprostać wszystkim oczekiwaniom swoich klientów. Nie zależy nam na jednorazowej sprzedaży do klienta, ale na nawiązaniu długoterminowej współpracy. Każdy klient jest dla nas ważny. Kup u nas nasionka i sam się o tym przekonaj, a z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl